21 Haziran 2018, Perşembe

Hasbahçe Gazetesi’nin Şubat 3.Sayısı Çıktı

 

Hasbahçe Gazetesi’nin Şubat 3.Sayısı Çıktı

Aralık ayında yerel gazeteciliğe yeni bir boyut kazandırmak üzere yola çıkan Hasbahçe Gazetesi, yerel gündem, röportaj, tarih, kültür-sanat,diyar diyar memleket,milli kahramanlar, sivil toplum, siyaset, eğitim, aile, çocuk ve spor sayfalarındaki özgün ve düzeyli çalışmaların yanında köşe yazarlarıyla da iddialı.

Aylık çıkan gazetenin üçüncü sayısı okuyucusuyla buluştu.

Amaç ve hedefleri hakkında bilgi veren gazete yetkilileri, İstanbul’da Kağıthane’yi ilgilendiren her konuda hem rehberlik etme, hem yapılan tüm güzel işleri paylaşmada, hem de keyifle okuyabileceğiniz bir gazete olma hedefiyle yola çıkıyoruz. Umutlarımız daha iyi bir Kağıthane için. "Hasbahçe Gazetesi olarak biz gündelik kavgaların ve kargaşanın içine düşmeden, fotoğrafı bir bütün olarak görmeye ve daha derinlikli haber ve yorumlarla okuyucularımıza katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Adalet ilkesinden taviz vermeden düzeyli ve estetik bir gazeteciliğin peşindeyiz. Hasbahçe Gazetesi, olayları vicdanıyla okuyan bir gazetedir" dediler.

Hasbahçe Gazetesi 3.sayısında 17 Aralık dostmodern darbeyi ve bin yıl süreceği iddia edilen ve mimarları yanılsa da demokrasi tarihine kara bir leke olarak geçen 28 Şubat’ı yıl dönümünde bir kez daha sorguluyor.

Hasbahçe Gazetesi web sayfası ve irtibat : http://www.hasbahcegazetesi.com

İrtibat Telefonu: 0507-501-51-41

TarihOkunma
Toplam1182
Prş. 211
Pzt. 181
Pz. 171
Cu. 151