Çarşamba, Mayıs 6

Bengütürk Tv de ‘Özün Sözü’ Konuğu:Muzaffer Coşkun’du

Her hafta Perşembe akşamı Bengü Türk Tv de Saat:20.30 da Bekir Pehlivan’ın sunduğu Özün Sözü Programının 22.12.2011 deki konuğu Muzaffer Coşkun’du.

 

ozun_sozu1

Güzel bir sohbet havasında geçen program, seyircilerden gelen sorulara da cevap verildi. Dini konulara açıklık getiren Muzaffer Coşkun özellikle namazın önemini anlattı. 

buulkegazetesi_ozun_sozu

Programda ayrıca Bu Ülke Gazetesi Aylık Yerel Gazetesi de tanıtıldı. Tarafsız ve kültürel bir gazete olduğunu dile getiren Muzaffer Coşkun Gazetenin “Sözün Gücü, Vicdanın Sesi” olma yolunda, değerli yazarlarıyla ve haberleriyle halkımıza hizmet etmekte olduğunu dile getirdi.

 

ozun_sozu

 

Her hafta farklı misafirleri davet eden Bekir Pehlivan 29.12.2011 de Bu Ülke Gazetesi Yazarı ve www.ibretli.net sahibi Muzaffer Coşkun’u bu hafta da konuk olarak davet etti.Özün Sözü Programının Konusu ‘Dil’ idi.Müslümanın nasıl konuşması gerektiği, diline nasıl sahip olması gerektiği Muzaffer Coşkun tarafından anlatıldı. Dil konusunu Ayetlerle, hadislerle ve hikmetli sözlerle anlatan hocamıza çok sayıda mesaj geldi. Seyircilerden beğeni aldı. Ayrıca derlediği kitaplar olan “İbretli Sözler” ve “Nasıl Başardılar” Özün Sözü programında tanıtıldı.

416 Okunma

Bir cevap yazın